EMS Štúdio FiT20  váš osobný tréner

ČO S BOLAVÍM CHRBÁTOM?
skúste SM 

 Ste neustále v jednom tempe a neviete si nájsť čas pre seba. To je dnešná u naháňaná doba, ktorá nám do života prináša aj zdravotné problémy, ako je aj bolesť chrbta, stuhnutosť svalov. Čo prvé spravíme? Siahneme po liekoch. Čo nám prinesú? Iba dočasnú úľavu, mnoho vedľajších neželaných látok do organizmu a podstatu problému nevyriešia,  len oddialia jej riešenie. Stres sa totiž usádza rovno medzi lopatkami, keďže sa podvedome hrbíte, plecia sťahujete k sebe a plytko dýchate. Už po niekoľkých dňoch stáleho napätia medzi lopatkami vznikne kŕč hlbokých chrbtových svalov. Ako sa zbaviť bolesti chrbta a stuhnutých svalov je práve pravidelné cvičenie, pohyb. Mnohí z tých, ktorí trpia bolesťami chrbta, už pravdepodobne počuli o SM systéme, rehabilitačnej metóde, ktorá pomáha obnovenie narušenej špirálovej stability a tým sa vieme zbaviť bolesti chrbta. Cvičiť môžu mladí aj starí, deti aj tehotné ženy. Rada vás uvítam v našom štúdiu FiT20 a spolu si prejdeme základné cviky SM systém, ktoré si viete cvičiť sami doma. A ak sa neviete donútiť doma cvičiť, kľudne sa môžeme dohodnúť na pravidelných stretnutiach.

V našom štúdiu máme ešte jednu modernú metódu cvičenia pre dospelých EMS systém, rýchlejšie si spevníte svalstvo a bolesť chrbta ustupuje.   

  Spojenie týchto dvoch metód SMEMS prináša rýchlu úľavu od bolesti chrbta a prichádza uvoľnenie.   Ku každému klientovi máme individuálny prístup a tréner je tam len pre neho.